fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук
«Скарбниця здоров’я» - це індивідуальний підхід до кожного споживача, гарантія якості фітопродукції, професіоналізм і порядність.

Запрошуємо в дивовижний світ фітотерапії та народної медицини!

Запрошуємо в дивовижний світ фітотерапії та народної медицини!Компанія «Скарбниця здоров’я» створена в 2001 році зусиллями колективу спеціалістів медичної та фармацевтичної галузей, які, маючи багаторічний досвід роботи в традиційній медицині, на власному професійному досвіді переконались в ефективності фітотерапії і народної медицини, прихильниками і провідниками якої залишаються дотепер.

Ось уже 15 років товариство займає помітне місце серед виробників та розповсюджувачів фітотерапевтичних засобів в Україні. Сьогодні торгівельна мережа «Скарбниці здоров’я» пропонує споживачам широкий асортимент фітопрепаратів українського та імпортного виробництва для внутрішнього і зовнішнього застосування у різних формах: трав’яні монозбори, багатокомпонентні сухі рослинні суміші, таблетовані суміші, фітокомплекси в капсулах, фітобальзами та фітоконцентрати, спиртові та водні настоянки, фітоконуси, гелі, мазі, спреї, ефірні олії, фіточаї, фітобальзами, фітокосметику. Вся продукція, що реалізується, сертифікована, має необхідну реєстрацію; в компанії чітко організована система внутрішнього контролю якості.

Наша компанія орієнтована на споживачів будь-яких соціальних верств. На підприємстві впроваджена і діє вигідна дисконтна програма, яка дозволяє кожному відвідувачу купувати препарати зі значною знижкою безпосередньо в мережі наших фітомагазинів або через даний інтернет-ресурс. Стати учасником дисконтної програми Ви можете, завітавши у будь-яке відділення мережі «Скарбниця здоров’я», інформацію про місцезнаходження яких Ви знайдете на нашому сайті в розділі «Про компанію».

Ми співпрацюємо з багатьма відомими виробниками фітопродукції: ТМ «Экомед», «Скарбниця народної медецини», «Golden farm», «Naturalis», «Фітопрактика», «Екосвіт», «Фітолайн», «Фіторія», «Авіцена», «Чаї Полісся», «Biola», «Адверсо».

Одним з основних пріоритетів своєї роботи компанія «Скарбниця здоров’я» вважає постійний діалог зі своїми прихильниками. Ефективним засобом такого спілкування є видання товариством газет «Скарбниця здоров’я» та «Фітоскарбниця», на сторінках яких Ви знайдете інформацію про дієві фітотерапевтичні методи боротьби з хворобами, поради щодо здорового способу життя.

ТОВ «Скарбниця здоров’я» - це індивідуальний підхід до кожного споживача, гарантія якості фітопродукції, професіоналізм і порядність.