fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук

Людмила Леонідівна Андрієнко * «Скарбниця здоров’я»Цю привітну й скромну жінку знають та поважають багато кіровоградців. І не дарма, адже близько тридцяти років свого життя Людмила Леонідівна Андрієнко присвятила самовідданому служінню людям.

Людмила народилась та виросла на Миколаївщині. Будучи зовсім юною вирішила пов’язати своє життя з медициною, бо вважала, що саме так зможе принести найбільше користі людям. Після успішного завершення навчання стала фармацевтом. Пропрацювала у цій сфері більше 20 років, постійно збагачуючи свій досвід новими знаннями та навичками.

Одночасно здібна фармацевт постійно цікавилася досягненнями в області фітотерапії, адже рослинні засоби надзвичайно сприятливо впливають на організм людини під час лікування та мають менше побічних дій, ніж традиційні медпрепарати. Через це Людмила Леонідівна завжди була прихильницею натуральних засобів, отриманих від самої природи, вона багаторазово переконувалась в їх корисності для здоров’я. Тож не дивно, що життєві стежки зрештою привели Людмилу Андрієнко до «Скарбниці здоров’я – зеленої планети».

І нині, відчиняючи двері «Скарбниці здоров’я», кожен відвідувач отримує всю увагу й тепло, які випромінює Людмила Леонідівна. Ще з молодих років у неї виробився свій особливий стиль роботи: проблеми людей, що звертаються за допомогою, їх болі ставити понад усе. Слухає кожного серцем, допомагає порадою та фаховим підбором препаратів, підтримує добрим словом.

- Я вдячна долі, яка дала мені можливість допомагати людям повертатися до здорового способу життя, вчити їх використовувати безцінні дари природи для оздоровлення. Також для мене дуже важливо, що у «Скарбниці здоров’я» приємно працювати навіть у такі нелегкі часи. Дійсно, люди збідніли, приходять і скаржаться, що не вистачає коштів навіть на елементарні потреби. Але саме в «Скарбниці здоров’я» ми і проконсультуємо безкоштовно, і надамо знижку, і підберемо фітопрепарати на будь-який гаманець. У нас прекрасні фахівці, які дібрали надзвичайно широкий асортимент, що задовольнить найвимогливішого користувача фітопродукції. Тож ласкаво просимо – ми завжди готові допомогти.


Сергій Анатолійович Чорний * «Скарбниця здоров’я» Давно відомо, що у «Скарбниці здоров’я» можна отримати безкоштовну консультацію фахівця. У місті Кіровограді такі консультації надає лікар-фітотерапевт Сергій Анатолійович Чорний.

Фахові знання він почав здобувати у Кіровоградському медичному училищі ім. Є.Й.Мухіна, продовжив навчання у Дніпропетровському медичному інституті. По закінченню вищого навчального закладу Сергій Анатолійович став лікарем Олександрійської міської дитячої лікарні. Згодом віддав немало зусиль і знань Бобринецькій районній лікарні.

1995 рік став визначним для Сергія Анатолійовича, адже саме тоді він познайомився з Данилом Никифоровичем Зубицьким, і це знайомство поклало початок їх багаторічної співпраці. Пропрацювавши багато років у сфері традиційної медицини, Чорний С.А. був вражений позитивними результатами лікування фітозасобами, розробленими легендарним фітотерапевтом. «Ми лікуємо не хворобу, а хворого» – золоте правило Данила Зубицького, яке в подальшому взяв на озброєння Сергій Чорний.

Минув час, і доля привела Сергія Анатолійовича до Кіровограда. З 2004 року і на даний час цей досвідчений фахівець наполегливо працює у сфері фітотерапії.

Тут варто зазначити, що за останні роки фітотерапія знаходить все більше послідовників. Зростання довіри людей до цього виду медицини зумовлене насамперед ефективністю лікування фітопрепаратами. Великий попит на фітозасоби призвів до значного розширення їх асортименту. Сьогодні виробництвом засобів на основі лікарських рослин успішно займається багато українських підприємств, їх продукція пройшла клінічні випробовування та відмінно себе зарекомендувала: науково-виробниче об’єднання «Екомед», протипухлинний науково-лікувальний центр «Фенікс», компанія «ЕлітФарм», компанія «Натураліс», «Скарбниця народної медицини», «Зелена планета Земної» та багато ін.

Для лікаря дуже важлива якість та ефективність препаратів, які призначаються хворим, тож Сергій Анатолійович, працюючи у «Скарбниці здоров’я», завжди підкреслює, що наша мережа стала відомою в багатьох містах України завдяки надзвичайно широкому асортименту, позитивним відгукам постійних відвідувачів та комплексному підходу до оздоровлення.


Розумна Ніна Іванівна * «Скарбниця здоров’я» В листопаді розширилася мережа «Скарбниця здоров’я». У місті Валки Харківської області гостинно відчинила двері ще одна «Скарбниця», наповнена різноманітною фітопродукцією. Очолила її прекрасний фахівець, людина з величезним досвідом роботи – провізор вищої категорії, член Асоціації фахівців народної та нетрадиційної медицини Розумна Ніна Іванівна.

Свій трудовий шлях Ніна Іванівна розпочала у далекому 1988-му році, коли з відзнакою закінчила Харківський фармацевтичний університет. Влаштувалася працювати провізором аптеки у м. Валки. Згодом, завдяки своїм здібностям, знанням та наполегливості була призначена завідуючою рецептурно-виробничого відділу центральної районної аптеки у м. Валки, яка займалася виготовленням лікарських засобів на замовлення за рецептами лікарів.

З 2000-го року Ніна Іванівна пов’язала своє життя з фітотерапією. 15 років ця талановита й віддана своїй справі жінка працювала завідуючою аптеки «Зелена планета», основна діяльність якої була пов’язана з виготовленням лікувальних засобів на основі лікарської рослинної сировини. Саме завдяки цій роботі вона стала фахівцем, відомим не лише у Валках та у Харківській області, а й далеко за її межами. Адже фітозасоби, виготовлені безпосередньо під керівництвом Розумної Н.І., допомогли одужати багатьом людям у різних куточках нашої країни.

Проте Ніна Іванівна не зупинилась на досягнутому. Збагачувала свій досвід тісною співпрацею з відомою в Україні людиною, засновницею «Зеленої планети» Наталею Земною. Працюючи з Наталею Петрівною, зокрема перебуваючи на прийомах хворих, які вона проводила, Ніна Іванівна поглиблювала свої вміння на практиці. З часом це дало їй можливість проводити самостійні консультації хворих. У 2006 році Розумна Н.І. вирішила підвищити фаховий рівень у Київському медичному Інституті української асоціації народної медицини. Саме тут вона отримала безцінний досвід та знання з фітотерапії завдяки професору, доктору медичних наук Гарник Тетяні Петрівні, яка на даний час завідує кафедрою фітотерапії Київського медичного університету УАНМ.

Впевнені, що подальша діяльність Ніни Іванівни на посаді керівника Товариства «Скарбниця здоров’я» у м. Валках принесе нові досягнення та здобутки в області фітотерапії, які допоможуть багатьом людям зберегти і відновити своє здоров’я.