fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук

Що таке ВСД?vsd

Якщо вам встановили діагноз «вегето-судинна дистонія (ВСД), не лякайтеся: це – не вирок і навіть не хвороба. А лише певні зміни, які з різних причин відбулися у вашому організмі.

Вегето-судинна дистонія – не окреме захворювання з од­наковими для всіх симптомами, а комплекс проблем із судина­ми. У здорової людини суди­ни з легкістю розширюються і звужуються, залежно від того, які завдання стоять перед орга­нізмом: фізичне навантаження чи відпочинок, підвищення або зниження атмосферного тиску. Сигнал про те, звужуватися су­динам чи розширюватися, пере­дає спеціальний вегетативний відділ нервової системи, який контролює роботу всіх внутріш­ніх органів. Тож вегето-судинна дистонія означає неправильну реакцію судин на різні фізичні та психічні навантаження або зміну погодних умов. Дослівно: «дистонія» – зміна тонусу судин, «вегето-судинна» – пов՚язана з нервовою системою.

Цикорій – улюбленець Авіцениzikoriy

Він добре відомий в Україні, а тому народ вигадав для цикорію ба­гато поетичних назв: петрів батіг, синій батіг, жовтяниця, серпник та ін. Ця красива рослина має крупні яскраво-блакитні квіти, що за формою пелюсток нагадують ромашку. Знайти цикорій можна на березі ставу чи річки, обабіч доріг, у садках та на пустирищах. Він до­бре переносить по­сушливе літо, зви­клий до умов зони помірного клімату.

З лікувальною метою використовується корінь цикорію, проте росли­на набула широкої популярності завдяки засто­суванню у кулінарії: для приготування їжі придат­не її листя та корінь. У світі навіть є країни, де під вирощування салатних сортів цикорію відведені цілі поля. Проте дикорослі рослини не підходять для салатів через їх жорсткий смак.

sladko

Якщо ви хочете зберегти стрункість, доведеться чимось пожертвувати. І першими у бою за тонку талію «поляжуть» солодощі – абсолютно непотрібна з погляду корисності їжа.

Але є солодкоїжки, для яких відмова від смачненького стає справжньою трагедією. Саме таким людям вирішила допомогти британська дієтолог Лілі Суттер. Вона вигадала кілька простих способів, як без проблем відучити себе їсти солодощі. І це дуже важливо, бо часто у людини на кону не лише красива зовнішність, а й здоров՚я.

migren

Напад мігрені може розвинутись через багато чинників:

  • підвищену сприйнятли­вість до певної їжі (приміром, продуктів, багатих на тирамін);
  • значні фізичні навантажен­ня;
  • недосипання, стрес, нервове виснаження;
  • різку зміну погоди;
  • у жінок - через гормональ­ні перепади, пов'язані з мен­струаціями;
  • надто яскраве або мерехт­ливе освітлення, голосну музи­ку, різкі запахи тощо;
  • паління, вживання алко­гольних напоїв.

gripГрип – одне з найбільш поширених та небезпечних захворювань осінньо-зимового періоду. Його не можна віднести до загадкових недугів, проте люди постійно роблять купу помилок при лікуванні грипу. Де правда, а де вигадка, якій не варто довіряти, розберемося разом.