fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук

kimnatni roslini11Купуючи кімнатні рослини для свого будинку, ми думаємо про красу і затишок, а не про здоров'я своєї сім'ї. Більшість декоративних рослин не тільки прикрашають своїм зеленим листям наш будинок, але й позитивно впливають на мікроклімат в будинку.Кімнатні рослини не тільки прикрашають будинки, але й очищають повітря від токсинів, які завжди присутні в повітрі житлової зони. Вони захищають нас від бактерій і вірусів, а крім того заспокоюють нерви і покращують настрій.

Які рослини найкорисніші для будинку?

Cvetochnaya pilca polza primenenie i protivopokazaniya 8Пилок — чоловічі клітини рослини, завдяки яким відбувається його розмноження. Він становить великий інтерес для бджіл, будучи для них основним елементом живлення. Комахи збирають цей продукт в спеціальні «кошики», що знаходяться на їх задніх ніжках(тому пилок ще називають обніжжям), і переносять у свій вулик. Саме так цей рослинний продукт потрапляє до людини.

klitkovunaКлітковина міститься в багатьох продуктах, як смачних і улюблених багатьма, так і в не дуже, а також навіть, здавалося б, абсолютно непридатних в їжу. Дієтологи невпинно твердять, що вона неймовірно корисна для людини і повинна постійно бути присутнім в раціоні.

 Чим так корисна клітковина, як вона діє на організм і може завдати шкоди?