fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук

Cvetochnaya pilca polza primenenie i protivopokazaniya 8Пилок — чоловічі клітини рослини, завдяки яким відбувається його розмноження. Він становить великий інтерес для бджіл, будучи для них основним елементом живлення. Комахи збирають цей продукт в спеціальні «кошики», що знаходяться на їх задніх ніжках(тому пилок ще називають обніжжям), і переносять у свій вулик. Саме так цей рослинний продукт потрапляє до людини.

klitkovunaКлітковина міститься в багатьох продуктах, як смачних і улюблених багатьма, так і в не дуже, а також навіть, здавалося б, абсолютно непридатних в їжу. Дієтологи невпинно твердять, що вона неймовірно корисна для людини і повинна постійно бути присутнім в раціоні.

 Чим так корисна клітковина, як вона діє на організм і може завдати шкоди?

zhenshenНавряд чи можливо знайти хоч одну дорослу людину, яка не чула про таку рослину, як женьшень. Його унікальні властивості визнані не тільки народної, але й навіть офіційною медициною. Тому сьогодні можна зустріти безліч лікувальних препаратів та косметичних засобів, ключовим інгредієнтом яких є женьшень.