fitoskarb logo

 

 

 

+38 (0522) 33-22-00

+38 (050) 885-77-11

+38 (068) 762-77-11

CART orange


Розширений пошук

uhoГрибкові захворювання виникають у вухах дітей та дорослих людей.

Головними факторами, що сприяють розвитку даної хвороби, спеціалісти називають: зниження захисних сил організму, гормональні порушення, інфікування вуха через біруші, навушники, брудну воду, антибіотикотерапія, супутні захворювання (діабет, рак, СНІД), надто часте та глибоке чищення, що викликало механічне пошкодження.

Щодо останнього пункту, то потрібно знати, що вушна сірка – не просто бруд. Вона володіє захисними властивостями, тобто є бар’єром, який перешкоджає потраплянню у порожнину вуха різноманітних хвороботворних мікроорганізмів.

Так само помилковою є думка, що вуха вражає якийсь особливий вид грибка. Отомікоз розвивається внаслідок потрапляння у порожнину органів слуху спорових організмів, які живуть на шкірі людини. Дані мікроорганізми викликають запалення, головний біль (з боку зараженого вуха), погіршення слуху. При потраплянні грибка до середнього вуха виникають хронічні гнійні процеси, які можуть призвести до важких порушень слуху.

Призвідниками отомікозу є:

 гриби роду кандида,

 цвілеві гриби,

 особливо патогенні види грибів.

 Оскільки наявність грибка у вусі призводить до глибокого мікозу, навіть розвитку сепсису, важливо якомога раніше діагностувати захворювання та розпочати адекватне лікування. Симптомами, які вказують на наявність грибка, є білуваті, жовті, зеленуваті виділення, алергічна реакція у вигляді плям, почервоніння і пухирів; скарги хворого на свербіж і шум у вухах, утворення сірчаних пробок, головний біль, запаморочення; погіршення слуху або його втрата.

Який саме грибок уразив вухо, допоможуть дізнатися лабораторні дослідження, адже для ефективної терапії потрібно визначити вид патогенного мікроорганізму.

Рецепти народної медицини

Наголошуємо, що використання будь-якого народного засобу потребує узгодження з вашим лікарем. Допомогти дані рецепти можуть лише при дотриманні пропорцій рецептів, а також усіх рекомендацій щодо застосування засобу.

*Відвар чистотілу або його сік використовують замість крапель у вуха, при цьому обов’язково контролюють температуру засобу: вона повинна відповідати температурі тіла.

* Перекис водню. Його використовують для промивання слухових проходів в уражених грибком вухах. Спочатку закрапують кілька крапель, потім лягають на протилежний від цього вуха бік, щоб перекис затік досить глибоко. Після 20 хвилин потрібно акуратно промокнути вушну раковину і висушити ватою. Повторювати процедуру слід вранці й увечері протягом 2-3 днів.

*Яблучний оцет. Гарно лікує грибок у вусі домашній оцет, бо концентрація кислоти в ньому навіть менше, ніж у фабричному. Щоб лікувати вуха, потрібно змащувати оцтом стінки слухових проходів. Але не закапувати вуха!

* Ріпчаста цибуля. Очистіть цибулину, подрібніть, а потім розтовчіть на кашку, щоб можна було віджати сік. Закапайте хворі вуха по 5 крапель соку цибулі. Іноді до соку ріпчастої цибулі додають ще й часниковий сік, тоді на грибок очікує серйозна протимікозна атака.

У випадку, коли хвороба вже перейшла у хронічну форму, пацієнтові призначається місячний курс медичних препаратів з посівами, що роблять до початку курсу лікування, в середині, а також по завершенню.

«Мікофіт» від ТМ «Скарбниця здоров’я»

Склад на 30 мл: водно-спиртові екстракти плодів (насіння) кропу – 4 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 4 мл, листя шавлії – 4 мл, трави череди – 4 мл, пуп’янків софори – 4 мл, плодів горобини – 4 мл, бруньок сосни – 4 мл, трави деревію – 2 мл.

Фітокомпозиція «Мікофіт» виявляє специфічну протигрибкову дію, знищує грибки різного походження та позбавляє від неприємних симптомів.

Рослинні компоненти фітопрепарату не тільки призупиняють ріст клітин грибка, а й знищують їх в результаті припинення синтезу ергостеролу – основного компоненту грибкової і пліснявої клітинної стінки.

Фітокомпозицію рекомендовано вживати при кандидозах слизових оболонок ротової порожнини, гортані, стравоходу; при генітальному кандидозі (молочниця, баланіт); при мікозах шкіри стоп, тулуба, пахових складок; при висівковидному лишаї, оніхомікозах. Також «Мікофіт» застосовується для профілактики дисбактеріозу і грибкових захворювань внутрішніх органів після антибіотико-, ситостатичної чи променевої терапії.

Протигрибковий фітокомплекс «Герміцид» від компанії «Чойс»

Дія комплексу:

нормалізує баланс мікрофлори кишківника;

сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій;

регулює вміст дріжджоподібних грибів у сечостатевому і кишковому трактах.

Рослинні компоненти препарату:

- кора По Д`Арко порушує виробництво енергії і нормальних хід ферментних реакцій паразитів, хвороботворних бактерій і грибків.

- чорний горіх (екстракт) надає переважний вплив на дріжджові гриби і іншу умовнопатегенну мікрофлору.

- екстракт насіння грейпфрута унікальний природний антибіотик. Успішно впливає на лямблії, хламідії, стафілококи, патогенні стептококки, синьогнійну паличку, вірус герпесу І типу.

- кориця є ефективним засобом проти грибів роду Candida albicans.

- екстракт кори осики, кора граната (екстракт), ромашка (суцвіття), екстракт листя оливи, імбир, гвоздика, тирлич (корінь), чебрець (трава), конюшина червона (суцвіття), таурин.